Masowa migracja wyznawców Islamu i czcicieli proroka Mahometa do Europy rozpoczęła się wraz z ogłoszeniem przez Angelę Merkel informacji, iż Niemcy oraz Unia Europejska przyjmą wszystkich emigrantów. Fala uchodźców, która ruszyła przez Morza Śródziemne zadziwiła Świat spełniając tym samym proroctwo Muamara Kadaffiego. Libański dowódca już w 20011 roku przewidywał, iż usunięcie rządu gwarantującego stabilność stworzy problem z ISIS. Tak też stało się.

Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną obalenia reżimu. Czy był to zbyt wysoki dobrobyt i zbyt mocna niezależność od cywilizacji zachodnioeuropejskiej czy też może ktoś prominentny zaginął w związku z polityką twardej ręki, która była prowadzona przez Muamarę. Co najbardziej zapamiętałem to fakt, iż zniszczeniu uległa część infrastruktury wielkiego cudu inżynieryjnego Libii – Wielkiej Sztucznej Rzeki.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż większość tzw. Imigrantów wojennych nie jest uchodźcami z terytoriów bezpośrednio ogarniętych wojną. Migranci to w większości dorośli mężczyźni w wieku poborowym. Są wyposażeni w pontony, namioty, kurtki, spodnie dżins oraz w informatory, mapy i słowniki. Samoistnie nasuwa się pytanie skąd owi migranci mają tego typu wyposażenie oraz kto ich tak naprawdę sponsoruje. By odpowiedzieć sobie na to pytanie musimy udać się na Bliski Wschód.

Większość imigrantów pochodzi z ogarniętej wojną Syrii. Konflikt, który rozpoczął się tam wraz z arabską wiosną sprawił, że kraj opuściło już przeszło 5 milionów mieszkańców. Większość schronienie znalazła w państwach ościennych takich jak Jordania, Turcja i Jemen.

Stan wojny domowej w Syrii powodował zaniepokojenie władz Izraela. Znany z pokaźnego majątku grecki Żyd – George Soros wspomógł migrację. Wyposażył koczujących w tureckich obozach imigracyjnych muzułman w śpiwory, namioty, odzież i pożywienie a reszty dopełnili ludzie posiadający pieniądze i kontakty – organizując ich przerzut do Grecji.

Wraz z napływem migrantów w mediach zaczęła pojawiać się dezinformacja. Kolejne media twierdziły, że to biedni uchodźcy wojenni, rodziny z dziećmi. Rzeczywistość okazała się znamiennie inna. Pomimo nieustannego „buntu” krajów europy centralno-wschodniej „władze” starej Unii – Niemcy i Francja próbują wcisnąć na siłę ludzi, którzy nie będą nam w niczym pomocni. Dzieje się tak głównie w celu odciążenia budżetu Turcji.

Tajemnicą poliszynela natomiast jest kto de facto stoi za wywołaniem migracji. Jest to rząd Izraela. To właśnie Izrael jako państwo jest najbardziej zainteresowany utrzymanie wojny chrześcijańsko-muzułmańskiej i ogólnie trzymaniem muzułman jak najdalej od własnych granic. Ten plan jest właśnie realizowany przy pomocy tak zwanego New shadow order, który swoje źródło ma prawdopodobnie wśród amerykańskiej finansjery.